Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bu güne kadar toplam 760,042.87 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Isıtma Grubu » Tantuni Tezgahları

Paslanmaz Tantuni Tezgâhları

Paslanmaz tantuni tezgâhları mutfak tezgâhları içerisinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle yöresel mutfaklarda ve Türk mutfağında en çok tercih edilen tezgâh çeşitlerindendir. Çok modern tasarlanmış tantuni tezgâhlarının yanı sıra geleneksel düzende de üretilmiş tantuni tezgâhları piyasada üretimi gerçekleşen tezgâhlardandır. Ama bu tür tezgâhların tasarımından ziyade kullanılan malzemenin çeşidi önemlidir. Çünkü tezgâhlar gıdaların hazırlık aşamasında ki ana alanlardan olduğu için paslanmaz malzemelerden üretilmelidirler. Bu nedenle tantuni tezgâhları seçilirken en çok paslanmaz özelliklere sahip ürünlerden olmasına özen gösterilir. Paslanmaz tantuni tezgâhlarının en büyük malzemesi çeliktir. Çünkü parlak ve en dayanıklı tezgâhlar çelikten üretilen tezgâhlardır. Çelikten üretilen tantuni tezgâhlarının pek çok avantajı bulunmaktadır.

Paslanmaz Tantuni Tezgâhı Özellikleri

Paslanmaz tantuni tezgâhının özellikleri arasında bu tezgâhların bakteri barındırma özelliği kesinlikle yoktur. Ayrıca renkte ve desende sınırı olmayan ürünlerdir. Profesyonel mutfakların tercihi olan paslanmaz tantuni tezgâhları çizik barındırmaz özelliklerdedir ve renklerde solma görülmez. Paslanmaz tantuni tezgâhlarının ek ya da birleşim yerleri görünmez. Sınırı olmadan tamir edilebilme özelliklerine sahiptirler. Oldukça hafif bir malzeme olduğu için beden gücüne gerek kalmadan taşınabilir. Paslanmaz oldukları için uzun yıllar kullanıma açık ürünler olduklarını söylemek mümkündür. Paslanmaz tantuni tezgâhlarından en çok döner ve tantuni üreten firmalar yararlanmaktadır. Paslanmaz tantuni tezgâhları çelik dışında malzemelerden de üretilebilmektedir fakat bu ürünlerin paslanmaz nitelikte olmasına özellikle dikkat etmek gerekir.

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


TÜM DÜNYA'YA
HIZLI TESLİMAT
7/24 CANLI
DESTEK SİSTEMİ
15 GÜN İÇİNDE
KOŞULSUZ İADE HAKKI
ÖDEME
KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTEN
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?